O Nas

VikiGlow to marka dla kobiet ceniących elegancję oraz wysoką jakość w przystępnej cenie. Powstała w Krakowie w 2017 roku i od momentu powstania cieszy ogromną popularnością na lokalnym rynku. Nasze wyroby świetnie sprawdzają się zarówno na formalne jak i codzienne stylizacje, co jest ogromnym atutem marki.

Kolekcje składają się z pięknych sukienek na każdą okazję, bluzek i spódnic oraz garniturów idealnych do pracy i na oficjalne spotkania. Ponadto stylowe okrycia wierzchnie, dopełnią całość i stworzą kompletny look dla każdej z naszych klientek. Nasz wykwalifikowany zespół jest zawsze gotowy doradzić w kwestii doboru rozmiaru lub stworzenia idealnej stylizacji, w każdym z naszych sklepów stacjonarnych.

Nasze kolekcje wykonane są z materiałów dostępnych tylko na terenie UE i wybierane są z pośród tych przyjaznych dla środowiska i zwierząt. Nie szyjemy ze skóry i futer, ale używamy ekologicznych zamienników. Ponad to, wszystko jest szyte w naszej szwalni w siedzibie firmy, dzięki czemu mamy pełny wgląd w łańcuch produkcyjny, a nasz fachowy zespół czuwa nad wysoką jakością wyrobów.

Odwiedź jeden z naszych butików i sprawdź najnowszą kolekcję VikiGlow. Dostępne lokalizacje sprawdź w zakładce Nasze Sklepy.

© VIKIGLOW 2017.

Made with Mobirise - Click here